Android Akıllı Telefonlara ve Tabletlere Navigasyon Uygulaması Yükleme - T&D

Akış

T&D

13 Eylül 2014 Cumartesi

Android Akıllı Telefonlara ve Tabletlere Navigasyon Uygulaması YüklemeNavigasyon dosyasını indirmek için burayı tıklayın.

1. İndirdiğiniz aplikasyon Android.rar dosyasındaki Windows klasörünü masaüstüne çıkarın,
2. Masaüstüne çıkardığınız İGO klasörünü telefonda kullandığınız hafıza kartına kopyalayın, (dahili hafızayada kopyalayabilirsiniz.)
3. Telefondan Ayarlar>Güvenlik bölümüne girin,
4. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretleyin,
5. Telefon uygulamaları arasında bulunan Dosya yöneticisini açın,
6. SD Kart bölümüne girin,
7. WİNDOWS klasörüne girin, (dahili hafıaya yüklemişseniz Telefon belleği seçeneğine girin.)
8. com.navngo.igo_v9.6.22.316005 full univ_sys2+.muayene dosyasını çift tıklayın, Boyutu seçeneği ile uygulamayı yüklemeyi tamamlayın,
9. Telefondaki uygulamalara bakın , aplikasyon uygulamasını göreceksiniz. Uygulamayı çalıştırın ve navigasyonu kullanmaya başlayın.
Değil: Navigasyon uygulamasını kullanabilmek için; Telefon ayarlarından Ayarlar>Konum erişimi bölümüne girin, GPS uyduları seçeneğini açik l konuma getirin.
GPS özelliği bulunan tüm telefon ve tabletlerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Bu uygulama ile internetiniz olmadan navigasyon özeliğini kullanabilirsiniz. çizebilirsiniz alternatif rota üzerinden trafik yoğunluğunu görebilir, ınternet bağlantısı,. Rota sapmalarında yada trafiğin yoğun olduğu rotalarınızda otomatik olarak alternatif rota çizecektir. Tam özellikli (kırmızı ışık,eds,poı noktalar, trafik v. s güncel) navigasyon uygulamasıdır.1 yorum: